Reklama

Reklama

Mariusz Wach blisko walki z Dereckiem Chisorą

Dereck Chisora może być najbliższym rywalem Mariusza Wacha. Do pojedynku "Wikinga" z kontrowersyjnym Brytyjczykiem miałoby dojść 30 listopada.

"Dereck Chisora vs Mariusz Wach 30 listopada. Rozmowy rozpoczęte" - poinformował na Twitterze promotor polskiego pięściarza Mariusz Kołodziej.

Stawką pojedynku byłby należący do Chisory tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej.

Wach i Chisora to byli pretendenci do mistrzostwa świata. Brytyjczyk musiał uznać wyższość Witalija Kliczki, natomiast Polak przegrał z jego młodszym bratem Władimirem.

Po pojedynku z Ukraińcem w listopadzie ubiegłego roku w organizmie "Wikinga" wykryto środki dopingujące. Wach został zawieszony, obecnie - po dobyciu kary - szykuje się do powrotu na ring.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama