Reklama

Reklama

Mariusz Wach - Aleksander Powietkin już za tydzień. Polak zakończył obóz

We wtorek Mariusz Wach (31-1, 17 KO) zakończył oficjalnie obóz do walki z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO) krótkim sparingiem w Krakowie. W środę wraz ze swoim sztabem wyleci do Moskwy, a potem wszyscy przeniosą się do Kazania, gdzie za dokładnie tydzień dojdzie do wyczekiwanej walki.

Na szczęście obyło się bez żadnych komplikacji. Poza lekko podbitym okiem po pierwszym sparingu z Wiaczesławem Głazkowem nie było żadnych strat. Przez moment zrobiło się groźnie, gdy dokładne badania wykazały, że Mariusza może rozkładać choroba. Na szczęście odpowiednio szybko zareagowano i sprawa rozeszła się po kościach.

Ostatnie dwa sparingi, w których pomagał przede wszystkim Roger Hryniuk, to było już tylko łapanie świeżości i tzw. "oczka". Waga zeszła ładnie już jakiś czas temu, a wewnątrz "Wach Team" czeka się jeszcze tylko na odrobinę poprawy poprawę szybkości. Ale to wszystko wycelowane jest tak, że powinno przyjść w dniu walki.

Pojedynek Mariusza z mistrzem olimpijskim z Aten i aktualnym pretendentem do tronu federacji WBC wagi ciężkiej zostanie pokazany na żywo na antenie kanałów Polsatu Cyfrowego. Walka odbędzie się nietypowo w środę, w związku z rosyjskim świętem narodowym.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Wach | Aleksander Powietkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne