Reklama

Reklama

Mariusz Pudzianowski wróci do ringu? Zaskakujący rywal!

Mariusz Pudzianowski przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest gotów stanąć do walki z Hafthorem Bjornssonem! Islandczyk jest aktorem i byłym utytułowanym strongmanem, a pierwotnie miał się zmierzyć z Eddie Hallem, lecz ten prawdopodobnie jest kontuzjowany.

"Pudzian" odniósł się do plotek mówiących o urazie Halla i wyraził gotowość do podjęcia rękawicy. "Czemu by nie, jestem na tak" - napisał na Facebooku pięciokrotny mistrz świata strongman. 

Pojedynek Bjornssona z Hallem miał być starciem pokazowym w formule bokserskiej. Walka była reklamowana jako "najcięższe bokserskie starcie w historii". Obaj zawodnicy mają na swoim koncie tytuły mistrza świata strongman (Hall w 2017, Bjornsson w 2018). Islandczyk ma już za sobą dwa pokazowe występy w boksie (oba zakończone remisem). Dla Brytyjczyka miał to być debiut w tej formule. 

Reklama

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Hafthorem Bjornssonem? "Jestem na tak"

Tokio 2020 - bądź z nami na igrzyskach olimpijskich! Sprawdź

Z kolei Pudzianowski starty w strongman zakończył ponad dekadę temu. Od tamtej pory rywalizuje w MMA. W mieszanych sztukach walki stoczył już ponad 20 walk. Gdyby "Pudzian" zawalczył 18 września w Jacksonville z Bjornssonem, byłoby to jego pierwsze bokserskie starcie w karierze. 

Zobacz więcej na stronie Polsatu Sport!

mtu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje