Reklama

Reklama

Marihuana w organizmie Chrisa Arreoli po walce

Chris Arreola (36-4-1, 31 KO) został zawieszony na 90 dni, a wynik jego zwycięskiej walki z Travisem Kauffmanem (30-1, 22 KO) anulowano po tym, jak w organizmie 34-letniego amerykańskiego boksera wykryto obecność marihuany.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

"Koszmar" wpadł na teście antydopingowym przeprowadzonym po walce. Nie zażądał analizy próbki B ani przesłuchania, podczas którego mógłby złożyć wyjaśnienia - po prostu zaakceptował wynik.

Walka Arreoli z Kauffmanem zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem 34-latka. Odbyła się 12 grudnia i to od tego dnia jest ważne zawieszenie, co oznacza, że w żaden sposób nie wpłynie to na datę powrotu Arreoli na ring, który planowany jest na kwiecień.

Reklama

Poza tym wszystkim Arreoli odebrano 750 dolarów z wypłaty za grudniową potyczkę, wynoszącej 125 tysięcy dolarów.

- Dowiedziałem się o tym w poniedziałek i jestem bardzo zawiedziony. To wyjątkowo frustrujące. Pokonanie Kauffmana to cenne osiągnięcie, a teraz zmieniono werdykt na no decision. To już druga taka sytuacja. Jestem rozczarowany - skomentował Henry Ramirez, wieloletni trener zawodnika z Kalifornii.

Marihuanę u Arreoli wykryto także przy okazji pojedynku z Fridayem Ahunanyą w lipcu 2011 roku. Wtedy również zmieniono wynik wygranej przez Amerykanina walki na no decision.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy