Reklama

Reklama

Marco Huck: Chcę zamknąć usta krytykom

Marco Huck, który w ostatniej walce przegrał przez nokaut z Krzysztofem Głowackim, 27 lutego zmierzy się z Brytyjczykiem Olą Afolabim. "Chcę zamknąć usta krytykom i wrócić na szczyt" - zapowiada Niemiec.

Już 27 lutego Marco Huck (38-3-1, 26 KO) stoczy pierwszą walkę od czasu ubiegłorocznej porażki przed czasem z Krzysztofem Głowackim. 

W starciu z Olą Afolabim (22-4-4, 11 KO), posiadaczem tytułu IBO, Niemiec zamierza udowodnić, że wciąż zalicza się do ścisłej czołówki kategorii junior ciężkiej.

"Chcę, aby pas mistrza świata wrócił do Niemiec. Wierzę, że mam przewagę, bo już dwa razy pokonałem Afolabiego. Chcę zamknąć krytykom usta i wrócić tam, gdzie jest moje miejsce, na sam szczyt" - oznajmił.

Pojedynek Huck-Afolabi IV odbędzie się w Halle. W Niemczech transmisję przeprowadzi stacja RTL, z którą umowę ma podpisaną Władimir Kliczko. To właśnie Ukrainiec pomógł Huckowi zawrzeć kontrakt z potężną telewizją.

Reklama

"To zaszczyt, że dostałem wsparcie od tak wielkiego mistrza. Kliczko będzie pełnić podczas walki rolę eksperta" - stwierdził Huck.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy