Reklama

Reklama

Marco Huck: Atak na Manuela Charra był dla mnie ciosem

​We wtorek wieczorem postrzelony został niemiecki pięściarz wagi ciężkiej - Manuela Charr. Bokser został zaatakowany w barze w Essen. "To, co się stało jest dla mnie ciosem. Mam nadzieję, że Manuel szybko wróci do zdrowia" - powiedział przyjaciel pięściarza - Marco Huck.

30-letni Charr, który w 2012 roku walczył nawet z Witalijem Kliczką o pas mistrza świata wagi ciężkiej, został postrzelony wczoraj przez nieznanego sprawcę, który wciąż przebywa na wolności.

Niemiecka policja poinformowała już, że trwa śledztwo. Dzisiaj w godzinach porannych funkcjonariusze wkroczyli do mieszkania podejrzanych w Essen, ale nikt nie został aresztowany.

Życiu Charra nie zagraża niebezpieczeństwo. Według relacji świadków do incydentu doszło z powodu wojny na słowa, jaką prowadzili na Facebooku Charr i napastnik.

Reklama

Głos w sprawie bulwersującej napaści na Charra postanowił teraz zabrać jego przyjaciel - Marco Huck. Niemiecki pięściarz niedawno stracił pas mistrza świata wagi junior ciężkiej po walce z Krzysztofem Głowackim.

"Mój przyjaciel Manuel Charr został postrzelony wczoraj w nocy. Manuela zaatakował tchórz, który uciekł z miejsca zdarzenia. Modlę się o to, aby Manuel wrócił szybko do zdrowia" - powiedział Huck.

"Znamy się od kilkunastu lat. Razem jeździliśmy na wakacje, a nasze rodziny są zaprzyjaźnione. To co się stało, jest dla mnie ciosem. To takie tchórzliwe" - dodał Niemiec.

"Nie obawiam się tego mówić. Manuela napadli tchórze i mam nadzieję, że doczekają się kary. Jeśli to prawda, że to sprawka internetowych hejterów, to mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi z nimi porządek" - zakończył pięściarz.

Manuel Charr to pięściarz pochodzenia libańskiego. Bokser kilka lat temu sam był sądzony za usiłowanie zabójstwa, ale sprawa została wycofana z powodu braku dowodów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy