Reklama

Reklama

Manny Pacquiao wróci na ring w marcu lub kwietniu

Jeden z najlepszych pięściarzy naszych czasów, mistrz świata WBA wagi półśredniej Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) stoczy kolejny pojedynek w marcu lub w kwietniu. Według filipińskich źródeł prawdopodobną datą powrotu legendy jest 11 kwietnia.

''Pac Man'' miał walczyć w styczniu, ale z uwagi na zaangażowanie w politykę swojego kraju (bokser jest senatorem), czeka on na okres, w którym filipiński Senat nie będzie pracował z taką intensywnością, jak na początku roku. Spokojniejszy moment ma nadejść po zakończeniu zimy i właśnie wtedy Pacquiao chce podjąć kolejne sportowe wyzwanie.

Z kim Filipińczyk skrzyżuje rękawice? Mówi się głównie o byłym mistrzu świata czterech kategorii wagowych - Mikeyu Garcii (39-1, 30 KO). Inna sprawa, że Garcia prowadzi obecnie rozmowy m.in. z platformą DAZN, oferującą mu podobno lukratywny kontrakt na wiele walk. Jeżeli podpisze z nią umowę, do starcia z Pacquiao raczej nie dojdzie, gdyż Manny związany jest z grupą Top Rank, która współpracuje głównie z konkurentami DAZN.

Reklama

Przypomnijmy, że Pacquiao zanotował znakomity rok: najpierw jednogłośnie wygrał w styczniu z Adrienem Bronerem, a potem pokonał w lipcu Keitha Thurmana po kapitalnej walce, wygrywają niejednogłośną decyzją i odbierając Amerykaninowi pas mistrza świata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy