Reklama

Reklama

Manny Pacquiao w przyszłym roku zakończy karierę

Bob Arum, szef stajni Top Rank i promotor Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO), poinformował, że jego ulubieniec w przyszłym roku zakończy bokserską karierę.

Są robione przymiarki, by w pierwszej połowie roku Filipińczyk spotkał się z Amirem Khanem bądź Dannym Garcią.

- Manny zaboksuje jeszcze w przyszłym roku, ale jego celem jest zostanie najpierw senatorem w swojej ojczyźnie, a później prezydentem. Moim zdaniem, gdy już zostanie senatorem w przyszłym roku, na dobre zawiesi rękawice na kołku. Manny'ego czekają jeszcze góra dwie walki, lecz i tak moim zdaniem zakończy karierę wcześniej niż Mayweather - powiedział Arum.

Przypomnijmy, że już za dziewięć dni Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) stoczy pojedynek z Andre Berto (30-3, 23 KO). Król rankingu P4P wciąż utrzymuje, że będzie to jego ostatni występ, w co nie wierzy Arum.

Reklama

Wspaniały "Pac-Man" pierwszy tytuł mistrza świata zdobył w 1998 roku - jeszcze w wadze muszej. Potem kroczył przez kolejne kategorie, dochodząc do mistrzostwa aż w dywizji junior średniej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy