Reklama

Mameda Chalidowa zapytano o ulubiony polski film. Nawet się nie wahał

Mamed Chalidow i Tomasz Adamek przed kultową walką mają pełne ręce roboty. Panowie nie dość, że muszą przygotować się do pojedynku fizycznie i mentalnie, to w dodatku wręcz rozchwytywani są przez dziennikarzy, którzy próbują wyciągnąć od nich jakieś "smaczki" tuż przed starciem. Na zaskakujące wyznanie zdecydował się w rozmowie z dziennikarzami TVP Sport Mamed Chalidow. 43-latek ujawnił o sobie coś, co z pewnością pozwoli mu wiele zyskać w oczach polskich kibiców.

Mamed Chalidow/Adam Jankowski/Reporter

Na ten pojedynek długo czekali fani sportów walki. 24 lutego w Gliwicach odbędzie się gala XTB KSW Epic, podczas której zmierzą się Mamed Chalidow i Tomasz Adamek. Starcie to wzbudza wiele emocji zarówno wśród kibiców i dziennikarzy, jak i innych sportowców. Wiele osób zastanawia się bowiem, jak Chalidow poradzi sobie w bądź co bądź debiutanckiej walce bokserskiej. Do tej pory bowiem brał on udział w pojedynkach w formule MMA. Na korzyść Chalidowa nie przemawiają także wyniki oficjalnego ważenia. "Góral" jest bowiem 7,8 kg cięższy od 43-latka, co może mieć spory wpływ na przebieg walki. Mimo to, co ciekawe, wielu ekspertów i dziennikarzy uważa, że pochodzący z Czeczeni gwiazdor ma spore szanse na triumf.

Tomasz Adamek zadebiutuje w federacji FAME MMA! FAME Friday Arena 2/INTERIA.TV/INTERIA.TV

Mamed Chalidow jest wielkim fanem... Znachora. Gwiazdor MMA wyznaje

Przed kultową walką zarówno Tomasz Adamek, jak i Mamed Chalidow rozchwytywani są przez polskie media. Podczas jednego z wywiadów drugi z panów zdecydował się na zaskakujące wyznanie, dzięki któremu z pewnością sporo zyska w oczach wielu polskich kibiców. 

Podczas rozmowy z dziennikarzami TVP Sport Mamed Chalidow odpowiadał na pytania, które do redakcji przesłali wcześniej internauci. Jeden z nich chciał wiedzieć, jaki jest ulubiony polski film gwiazdy MMA. 43-latek nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią i od razu wskazał swojego faworyta. 

Znachor - ten starszy. Ja go oglądałem, żeby Cię nie okłamać z dwadzieścia parę razy i jak leci to zawsze usiądę i od początku do końca obejrzę, bez przełączania

~ wyjawił.

Dzieło w reżyserii Jerzego Hoffmana, o którym Chalidow wspomniał w wywiadzie, to produkcja doskonale znana wielu Polakom. Co więcej, śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej kultowych filmów w naszych kraju, a zagrały w nim wielkie gwiazdy polskiego kina, w tym m.in. Anna Dymna, Jerzy Bińczycki, Tomasz Stockinger, Artur Barciś i Piotr Fronczewski.

Mamed Chalidow/Adam Jankowski/REPORTER/East News
Mamed Chalidow/Adam Jankowski/Reporter
Mamed Chalidow/Tomasz Kudala/East News
INTERIA.PL

Więcej na ten temat

Zobacz także

Sportowym okiem