Reklama

Reklama

Maciej Sulęcki przeszedł operację ręki

Jeden z dwóch obecnie najlepszych polskich pięściarzy Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO), poddał się operacji kontuzjowanej prawej ręki. Zawodnik wagi superpółśredniej urazu nabawił się podczas wygranej walki z Jackiem Culcayem w Newark, gdzie w walce wieczoru szybki nokaut zaliczył Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Kontuzja ręki Sulęckiego skomplikowała plany promotorów pięściarza, o czym kilkanaście dni temu w rozmowie z portalem ringpolska.pl mówił Andrzej Wasilewski. "Maciej ma kontuzję ręki, w niefortunnym momencie, bo szykowała się duża walka, ale Maciek nie przekazał nam, że z Culcayem doznał urazu. Teraz na gwałt próbujemy zrobić porządek z ręką, bo zaraz będzie eliminator albo walka o tytuł" - stwierdził szef grupy Sferis KnockOut Promotions.

Notowany na pierwszej pozycji rankingu WBC wagi super półśredniej "Striczu" zareagował szybko i już poinformował, że jest po operacji.

Reklama

"Po zabiegu. Mam pozwolenie, żeby w tym tygodniu wrócić na salę! Idę po Ciebie kolego Charlo!" - napisał na Twitterze pięściarz z Warszawy.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy