Reklama

Reklama

Maciej Sulęcki powalczy o tymczasowy pas WBC?

Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO) może się zmierzyć w kolejnej walce z tymczasowym mistrzem WBC w wadze średniej Jermallem Charlo (27-0, 21 KO). Pojedynek miałby się odbyć 22 grudnia.

O planowanej walce poinformował amerykański dziennikarz Dan Rafael z telewizji i portalu ESPN. Żurnalista rozmawiał już na ten temat z Charlo, który stwierdził, że nigdy wcześniej nie słyszał o Sulęckim. Dodał, że kiedy jego kolejna walka zostanie zakontraktowana, poinformuje o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pojedynek Charlo-Sulęcki odbyłby się na gali Premier Boxing Champions i byłby transmitowany przez ogólnodostępną w Stanach Zjednoczonych telewizję FOX.

Sulęcki po raz ostatni boksował 28 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie, gdzie po dobrej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Danielem Jacobsem.

Charlo w ostatnim pojedynku, który miał miejsce 21 kwietnia w tej samej hali, znokautował w drugiej rundzie Hugo Centeno Jr - pięściarza, którego Sulęcki w czerwcu 2016 roku zastopował w rundzie dziesiątej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje