Reklama

Reklama

Liczne urazy Abdusalamowa po walce z Perezem

Magomed Abdusalamow (18-1, 18 KO) był nieznacznym faworytem bukmacherów przed starciem z Mike'em Perezem (20-0, 12 KO), ale przegrał jednogłośną decyzją sędziów po widowiskowej, brutalnej walce wagi ciężkiej, niczym za starych dobrych czasów

Rosjanin nie tylko poniósł pierwszą zawodową porażkę, lecz również nabawił się licznych urazów po ciosach Kubańczyka.

Już na początku miał kłopoty ze szczęką. Wydawało się nawet, że ta jest złamana, jednak skończyło się na mocnej opuchliźnie. Perez w trakcie trzeciej rundy złamał mu także nos, co podobno utrudniało oddychanie i walkę na wyższym poziomie.

Ponadto menadżer Abdusalamowa - Boris Grinberg przyznał, że jego podopieczny dodatkowo złamał swoją silniejszą, lewą rękę. Po ogłoszeniu wyniku Magomed został przebadany, a prześwietlenie wykazało mały skrzep na mózgu. Prawdopodobnie niegroźny, jednak natychmiast odwieziono go do szpitala na obserwację.

Reklama

A wszystko za 40 tysięcy dolarów...

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy