Laszlo Czene rywalem Mariusza Wacha na gali w Dzierżoniowie
Mariusz Wach (33-5, 17 KO) poznał nazwisko rywala na galę w Dzierżoniowie, która odbędzie się w klubie bokserskim Piotra Wilczewskiego. "Wiking" już kilka tygodni temu zapowiadał, że jego oponent nie będzie należał do zbyt wysokiej półki i nie mylił się w tej kwestii.
Mariusz Wach 12 lipca stanie w szranki ze słabiutkim Węgrem Laszlo Czene (6-37, 6 KO). Czene ma 43-lata i nie zdołał jeszcze pokonać nikogo o dodatnim rekordzie walk. Polak nie powinien mieć więc najmniejszych problemów ze zwycięstwem przed czasem.
Podczas tej samej gali kolejne walki stoczą również Kamil Łaszczyk, Jakub Martys i Ewa Piątkowska. Organizatorem gali w Dzierżoniowie jest grupa Wach Boxing Team.
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.