Reklama

Reklama

Krzysztof Zimnoch znokautował Michaela Granta

Krzysztof Zimnoch w drugiej rundzie znokautował Amerykanina Michaela Granta na gali bokserskiej w Legionowie.

Starcie w wadze ciężkiej nie miało wielkiej historii i zakończyło się bardzo szybko, bo już w 81. sekundzie drugiej rundy.

Zimnoch (22-1-1, 15 KO) przed walką podkreślał, że nie istnieje dla niego słowo "porażka". Potwierdził to w walce wieczoru z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata.

- Spodziewałem się, że wygram. Wyszło jak wyszło - mówił po walce Zimnoch.

Dorabiający do emerytury, 44-letni Grant (48-7, 36 KO) już w pierwszej rundzie był zamroczony. W drugiej najpierw przyklęknął, a przy drugim podejściu Zimnocha padł bezradny na deski.

Reklama

Grant w 1999 roku pokonał Andrzeja Gołotę. W 2000 roku przegrał pojedynek ze słynnym Lennoksem Lewisem, którego stawką były pasy czempiona królewskiej kategorii.

W 2010 walkę z Grantem stoczył Tomasz Adamek, pokonując na punkty Amerykanina.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy