Reklama

Reklama

Krzysztof Zimnoch rezygnuje z walki o starcie z Arturem Szpilką. "Szpila" komentuje

Krzysztof Zimnoch równie znienacka, jak ogłosił przejście na głodówkę, by wymusić walkę z Arturem Szpilką, tak samo szybko zrezygnował z ubiegania się o starcia ze "Szpilą", choć wciąż kontynuuje głodówkę. Z niepokojem o stan zdrowia swojego adwersarza wypowiedział się sam Szpilka.

Zimnoch gdy zorientował się, że decyzją o głodówce nie przybliża się do pojedynku ze Szpilką, zrewidował swój cel, który początkowo przyświecał odstawieniu jedzenia. Białostoczanin zdał sobie sprawę, że stał się obiektem drwin "Szpili" i jego promotora Andrzeja Wasilewskiego, dlatego teraz ogłosił, że kontynuowanie głodówki będzie miało charakter detoksu. 

- Głoduję dalej, bo chce kompletnie oczyścić swój organizm z toksyn i wszystkiego co jest zbędne w moim organizmie. Po głodówce wrócę silniejszy pod każdym względem - zapowiedział Zimnoch na swoich oficjalnym koncie na Facebooku.

Reklama

35-latek jest zdania, że do walki ze Szpilką w przyszłości na pewno dojdzie, a teraz złożył deklarację, że jest otwarty i gotowy na każdy inny pojedynek.

Tymczasem "Szpila", który w rozmowie z Interią definitywnie wykluczył starcie z Zimnochem, po powrocie do Polski z zapoznawczych treningów ze swoim nowym trenerem Rosjaninem Romanem Anuczinem, wyraził niepokój o stan zdrowia białostoczanina.

- Powiem szczerze, że trochę szkoda mi tego człowieka, naprawdę... Mimo, że się nie lubimy, to jest mi go szkoda. Nie wiem, czy tam coś się stało, jakieś ciosy, bo to dziwnie wygląda. Ewidentnie widać, że jeśli chodzi o rozmowę, to nie jest ten sam człowiek, którym był. To widać i nie chodzi mi o głodówkę, ale o sam sposób mówienia. Nie wiem, czy widzicie, jest taki jakby opóźniony... Nie wiem, szkoda, ale niestety taki jest boks - skomentował Szpilka w rozmowie z branżowym portalem ringpolska.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama