Reklama

Reklama

Krzysztof Włodarczyk 4 marca będzie walczył z Walerym Budrowem

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, rywalem wracającego po półtorarocznej przerwie Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO) będzie dawny mistrz świata federacji WBA w wersji tymczasowej, doświadczony Walery Brudow (42-7, 28 KO). Pojedynek odbędzie się 4 marca podczas gali w Sosnowcu.

Dla "Diablo" będzie to pierwszy start od momentu utraty pasa WBC na rzecz Grigorija Drozda. Po tym pojedynku kolejnym przeciwnikiem Polaka ma być Bejbut Szumenow (16-2, 10 KO), który posiada ten sam pas WBA Interim, jakim kiedyś szczycił się Brudow.

Wracając do blisko 40-letniego Rosjanina, w przeszłości mierzył się z całą "śmietanką" kategorii junior ciężkiej, ale ostatnie miesiące nie były już dla niego udane.

Włodarczyk powinien zakończyć tę potyczkę przed czasem, lecz, jak na powrót po tak długiej przerwie, rywal wydaje się odpowiedni...

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy