Reklama

Reklama

Krzysztof Głowacki zmierzy się ze Steve'em Cunninghamem 16 kwietnia w Nowym Jorku

To już oficjalne - Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) 16 kwietnia zmierzy się ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO) w walce o tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej.

Dla Głowackiego będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO. Przed kilkoma miesiącami odebrał pas Niemcowi Marco Huckowi, pokonując go w Newark (USA) przez nokaut w 11. rundzie.

Pojedynek "Główki" z "USS" odbędzie się podczas gali na Brooklynie, a za główną atrakcję posłuży walka Errola Spence'a Jr (19-0, 16 KO) z Chrisem Algierim (21-2, 8 KO). Drugą transmitowaną walką ma być właśnie konfrontacja Polaka z Amerykaninem.

Trzecią zaklepaną potyczką jest rywalizacja w wadze półciężkiej Marcusa Browne'a (17-0, 13 KO) z Bośniakiem Radivoje Kalajdziciem (21-0, 14 KO), który mieszka na stałe w Ameryce i tam stoczył wszystkie dotychczasowe walki.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama