Reklama

Reklama

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk może walczyć w Arabii Saudyjskiej

Jeśli pięściarz Krzysztof Włodarczyk pokona przeszkodę w osobie Murata Gassijewa, to awansuje do półfinału turnieju World Boxing Super Series w kategorii junior ciężkiej. Boje o finał oraz najważniejsza batalia mają odbyć się w Arabii Saudyjskiej.

Pierwsza runda turnieju, czyli ćwierćfinały, w którym za każdą walkę zawodnicy inkasuje po 400 tysięcy dolarów plus drugie tyle, za awans do kolejnej fazy, zakończy się w sobotę w Newark w Stanach Zjednoczonych.

Wówczas, z soboty na niedzielę polskiego czasu, w hali Prudential Center rękawice skrzyżują Krzysztof Włodarczyk z faworyzowanym Rosjaninem Muratem Gassijewem. Zwycięzca awansuje do najlepszej trójki zawodów.

Teraz wyjaśniło się, że dwa półfinały oraz finał odbędą się w Arabii Saudyjskiej.

Obsadę jednego półfinału już tworzą Ukrainiec Ołeksandr Usyk oraz Łotysz Mairis Briedis. Z kolei na zwycięzcę z pary Włodarczyk - Gassijew niecierpliwie czeka Kubańczyk Yunier Dorticos.

Reklama

Półfinały mają odbyć się w pierwszym kwartale przyszłego roku, z kolei finał jest anonsowany na maj.

AG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama