Reklama

Reklama

Koszmar Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. To niestety prawda!

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk musi stawić się w zakładzie karnym w celu odbycia kary - poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor byłego mistrza świata w boksie zawodowym. W krótkiej rozmowie z Interią Wasilewski potwierdził to, co napisał.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk musi odsiedzieć wyrok

"Wczoraj, podczas posiedzenia sądu penitencjarnego odrzucony został wniosek K. Diablo Włodarczyka dotyczący odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego, czyli obrączki. Tym samym Diablo 1 lutego musi się stawić w ZK w celu odbycia kary w ostatniej sprawie w związku z prowadzeniem aut wbrew wyrokowi" - napisał na Twitterze Wasilewski, szef grupy KnockOut Promotions, a z wykształcenia prawnik.

Później Wasilewski dodał jeszcze kolejną wiadomość, zwracając uwagę, że nie chodzi o przewinę bieżącą.

"W sprawie Diablo i jego kolejnej odsiadki informuję, że to stara sprawa. Nawet prokuratura przychyliła się do wniosku o obrączkę. Sąd niestety postanowił inaczej. Moim zdaniem postanowienie dla Diablo beznadziejne. Wydawałoby się, że spełnia wszystkie przesłanki, żeby obrączkę dostać" - nadmienił promotor.

Reklama

Zobacz też: 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy