Reklama

Reklama

Kołodziej: Celuję w pasy najważniejszych federacji

- Fajnie, że mogę zdobyć kolejny pas, choć tak naprawdę celuję w pasy najważniejszych federacji, ten traktuję jako następny etap mojej kariery - powiedział niepokonany na zawodowych ringach Paweł Kołodziej podczas ceremonii ważenia przed sobotnią galą "Wojak Boxing Night" w Strzelcach Opolskich.

Podczas tej gali w pojedynku o mistrzowskie trofeum wagi junior ciężkiej organizacji WBF Kołodziej zmierzy się z Anglikiem Markiem Krence.

Zawodnik grupy KnockOut Promotions przyznał, że z walki na walkę coraz bardziej zaczyna wierzyć w swoje możliwości.

- Czuję, że z każdym występem zbieram doświadczenie, którego wcześniej mi brakowało ze względu na brak kariery amatorskiej. Teraz z każdym pojedynkiem jestem w ringu coraz pewniejszy siebie i czuję się coraz mocniejszy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, liczę na walkę z bardzo silnym rywalem na gali w czerwcu, w mojej rodzinnej Krynicy - zdradził Kołodziej.

Reklama

Zapytany o sobotniego przeciwnika odparł:

- Nie widziałem żadnych jego walk, ale nie jest mi to za bardzo potrzebne. Po pierwszej rundzie będę już wiedział, z kim mam do czynienia. Nastawiam się, że może zaatakować od początku, może też prezentować niekonwencjonalny styl walki - tak sugeruje mi trener, który zna brytyjską szkołę boksu.

Bezpośrednia transmisja z gali w Strzelcach Opolskich w sobotę w Polsat Sport od godz. 20.30 i Polsat od godz. 00.35.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje