Reklama

Reklama

Kolejna zmiana w sztabie Tysona Fury'ego

Jorge Capetillo wykonał we wrześniu świetną robotę podczas walki z Otto Wallinem, ale Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) wyjdzie do rewanżu z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) już z nowym cutmanem.

- Mój cutman zrobił kawał dobrej roboty - mówił tuż po wygranej z Wallinem "Król Cyganów". I przyznał Capetillo dodatkowy bonus za dobrze wykonaną robotę.

Mimo wszystko 22 lutego w narożniku Fury'ego stanie już nowy, chyba najbardziej znany na świecie cutman - Jacob "Stitch" Duran, który przez lata współpracował z Władimirem Kliczką. A przecież będą też nowi trenerzy - Javan "Sugar" Hill jako ten pierwszy oraz Andy Lee jako jego asystent.

W stawce walki Fury'ego z Wilderem będzie pas WBC wagi ciężkiej. Pierwszy pojedynek, w grudniu 2018 roku, zakończył się remisem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy