Reklama

Reklama

Kliczko zmierzy się z Furym 24 października w Niemczech

Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) spotka się z Tysonem Furym (24-0, 18 KO) nie w Anglii, jak spekulowano wcześniej, a na ringu w Dusseldorfie! Pojedynek o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej odbędzie się 24 października.

Obie strony doszły do porozumienia bez zbędnego przetargu, dosłownie na kilkanaście minut przed upływem terminu na negocjacje. Za oceanem walkę pokaże stacja HBO.

- Zespoły dogadały się i osiągnęły zgodę - przyznał jeden z przedstawicieli organizacji WBA.

Ukrainiec dwukrotnie podchodził w tym mieście do obron pasów królewskiej kategorii. W marcu 2010 roku znokautował w dwunastej rundzie Eddiego Chambersa, a w marcu 2012 roku znokautował w czwartej odsłonie Jeana Marca Mormecka. Najbliższy występ będzie dla niego już dziewiętnastą obroną tytułów.

Reklama

Brytyjczyk jest oficjalnym pretendentem z ramienia federacji WBO i WBA.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy