Reklama

Reklama

Kathy Duva: Głazkow należy do pięciu najlepszych zawodników świata

- Głazkow (17-0-1, 11 KO) wygraną wypłynął na górę, robiąc wszystko co należy by zwyciężyć w potyczce z kimś bardzo twardym i trudnym do boksowania" - powiedziała promotorka Kathy Duva. Ukrainiec wygrał jednogłośnie na punkty z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO).

"Adamek od kilku lat należał do ścisłej czołówki wagi ciężkiej. Tym samym Wiaczesław jasno dał do zrozumienia, że należy do pięciu najlepszych zawodników świata" - chwali Kathy Duva, która jest promotorką Głazkowa i Adamka.

"Wiaczesław będzie należał jeszcze do czołówki przez długi okres. Jego defensywa jest po prostu świetna, a w sobotę również w ataku był rewelacyjny" - dodała Duva.

Jedyną plamą w karierze zawodowej Ukraińca, w przeszłości medalisty olimpijskiego, pozostaje remis z Malikiem Scottem trzynaście miesięcy temu.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że przytrafiła się mi taka walka jak ze Scottem. Dużo z niej wyniosłem, bo wtedy moje przygotowania nie wyglądały tak jak powinny i pod koniec byłem już mocno zmęczony. Wyciągnęliśmy wnioski wraz z trenerem i dużo pracowaliśmy nad niedociągnięciami, a teraz widać tego efekty" - przyznał sam Głazkow.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje