Reklama

Reklama

Kash Ali oskarżony o ugryzienie rywala w ringu

Brytyjski bokser Kash Ali został oskarżony przez swego rywala Davida Price'a o ugryzienie w trakcie sobotniej walki na gali w Liverpoolu. Władze tamtejszej federacji na razie zawiesiły licencję pięściarską Alemu, ale na tym zapewne się nie skończy.

Do skandalu doszło w piątej rundzie, kiedy Ali, przegrywający na punkty pojedynek kategorii ciężkiej, przewrócił Price'a na matę, a następnie ugryzł go w brzuch. Zdjęcie widocznego śladu na ciele zostało opublikowane w brytyjskich mediach.

Reklama

"Nigdy więcej nie zamierzam wchodzić do ringu z takim zwierzęciem" - stwierdził Price, który na zawodowych ringach wygrał 24 walki i sześć przegrał. Ali legitymuje się rekordem 15-1. W sobotniej walce zwyciężył Price wskutek dyskwalifikacji przeciwnika.

Kash Ali na razie ma zawieszoną licencję i wstrzymane honorarium w wysokości ok. 20 tysięcy funtów, oczekuje teraz na przesłuchanie przez komisję bokserską.

Miejscowe media przypomniały, że w 1999 roku inny brytyjski pięściarz za podobny występek został zdyskwalifikowany na 18 miesięcy.

Dowiedz się więcej na temat: David Price

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje