Reklama

Reklama

Kamil Szeremeta zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem w Kalifornii?

Walka Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z mistrzem świata wagi średniej federacji IBF, sławnym Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO), planowana jest za niewiele ponad osiem tygodni. Teraz pojawiają się kolejne informacje.

Polak jest stawiany na przegranej pozycji, jednak Szeremeta nie zamierza łatwo się poddać. Pojedynek planowany jest na 21 listopada. To już wiemy. Nowa informacja jest taka, że panowie powinni skrzyżować rękawice na obiekcie Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii, gdzie swoje mecze rozgrywa piłkarska drużyna Los Angeles Galaxy. Stadion ten może pomieścić 27 tysięcy kibiców, wciąż nie wiadomo jednak, czy kibice w ogóle zasiądą na trybunach.

Pięściarz z Białegostoku, do niedawna mistrz Europy wagi średniej, został wyznaczony przez International Boxing Federation na obowiązkowego pretendenta dla legendarnego bombardiera z Kazachstanu. "GGG" ma nadzieję, że po uwolnieniu się od swoich obowiązków wobec federacji będzie mógł w przyszłym roku dopełnić trylogię z Saulem Alvarezem. Szeremeta spróbuje pokrzyżować te plany Gołowkinowi.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Szeremeta | Giennadij Gołowkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama