Reklama

Reklama

Juan Manuel Marquez planuje powrót na ring jesienią

​Powrót byłego mistrza świata czterech kategorii wagowych Juana Manuela Marqueza na ring wydaje się przesądzony. 41-letni Meksykanin pozostaje nieaktywny od maja ubiegłego roku.

Ostatnią walkę Marquez stoczył w maju 2014 roku, kiedy pokonał na punkty w Los Angeles Mike'a Alvarado. Od tamtej pory Meksykanin zmagał się z poważną kontuzją kolana.

W ostatnich tygodniach Marquez ostro trenował w swoim gymie, pod okiem trenera Nacho Beristaina. Kolano zawodnika nadal nie jest w stu procentach sprawne, ale pięściarz zapewnił, że nie czuje już bólu.

Meksykanin zapowiedział, że daje sobie jeszcze kilka tygodni na podjęcie decyzji odnośnie tego, kiedy wróci na ring i kto będzie jego ewentualnym przeciwnikiem.

"Dobrze radzę sobie na ringu. Jak zwykle jestem skupiony i daję z siebie maksimum na treningach. Wszystko idzie doskonale i zobaczymy, co się wydarzy" - powiedział Marquez w rozmowie z ESPN.

"Na razie nie wiem jeszcze, kiedy wrócę na ring. Prawdopodobnym terminem jest jesień tego roku. Kiedy podejmę decyzję dotyczącą dokładnej daty, rozejrzę się za przeciwnikiem" - dodał legendarny pięściarz.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy