Reklama

Reklama

Joshua-Pulew. Eddie Hearn gotów zrobić galę na małym obiekcie

​Eddie Hearn oczywiście zabezpiecza się możliwością zorganizowaniem tej gali na innym rynku, nie ukrywa jednak, że bardzo chciałby pokazać walkę Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) brytyjskim kibicom. I to jest dla niego priorytet.

Na ten moment w Wielkiej Brytanii w grę wchodzą tylko zamknięte imprezy, bez udziału kibiców. Ale szef grupy Matchroom wydaje się tak zdeterminowany, że jest gotów poczekać na pewne ustępstwa rządu odnośnie imprez masowych i zorganizować ten pojedynek w Anglii dla garstki kibiców.

Pierwotnie Joshua i Pulew mieli spotkać się w czerwcu na stadionie Tottenhamu. Ten obiekt przyjąłby grubo ponad 60 tysięcy fanów szermierki na pięści. Promotor mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO liczy na to, że jesienią obostrzenia będą już nieco mniejsze i uda się wpuścić ograniczoną liczbę kibiców.

Reklama

- Być może uda się doprowadzić do takiej walki w mniejszej arenie, bo utrzymanie tej potyczki w Wielkiej Brytanii jest naszym priorytetem. Wiemy już, że raczej ciężko będzie o taką walkę na tak dużym obiekcie jak Tottenham Hotspur Stadium, zaczynamy się więc mocno przyglądać nieco mniejszym arenom. Jeśli uda się zrobić taką galę nawet przy mniejszej ilości kibiców, to zrobimy ją u nas. Na przykład w Royal Albert Hall, dla tysiąca kibiców, którzy byliby odpowiednio rozsadzeni i ugoszczeni. Mam nadzieję, że pomiędzy wrześniem a listopadem uda nam się coś takiego zrobić - nie ukrywa swoich ambicji Hearn.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy