Reklama

Reklama

Joshua-Kliczko. "Do walki dojdzie w stosunku 70 do 30"

- Wczoraj rozmawiałem z Anthonym i z całą pewnością potwierdził mi, że chce właśnie tej walki - mówi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), o potencjalnej tegorocznej walce swojego pięściarza z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).

Joshua do drugiej obrony pasa IBF wagi ciężkiej miał podejść 26 listopada, mierząc się z kimś pokroju Pulewa, Price'a czy Parkera. W związku z zamieszaniem wokół Tysona Fury'ego otworzyła się jednak szansa na starcie z Ukraińcem, który dominował w wadze ciężkiej przez minioną dekadę, dopóki nie został zrzucony z tronu przez Fury'ego.

- Ludzie twierdzą, że Anthony powinien jeszcze trochę poczekać, a taka walka powinna się odbyć w lecie na wielkim stadionie piłkarskim. Ale w boksie zawodowym jest tak, że kiedy pojawia się taka okazja, należy ją po prostu brać. Moim zdaniem to najwłaściwszy moment na taki krok. Być może uda nam się przenieść datę na grudzień. Do walki coraz bliżej i gdybym miał określić to procentowo, moim zdaniem dojdzie do pojedynku Joshuy z Kliczką w stosunku 70 do 30. Jesteśmy coraz bliżej - stwierdził Hearn.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje