Reklama

Reklama

Joshua i Wilder spotkają się w Nowym Jorku?

Menedżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) nie wyklucza, że amerykański pięściarz spotka się dzisiaj z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), który weźmie udział w konferencji prasowej w Nowym Jorku.

Na konferencji dojdzie do pierwszego spotkania twarzą w twarz pomiędzy Joshuą a Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). W poniedziałek oficjalnie potwierdzono, że to właśnie Rosjanin będzie kolejnym rywalem Anglika. Walka odbędzie się 22 września na stadionie Wembley w Londynie.

Krótki pobyt Joshuy w USA - w środę będzie już w Londynie, gdzie odbędzie się kolejna konferencja - może być okazją do rozmów z Wilderem.

- Do Deontaya należy decyzja odnośnie tego, czy spotka się z Joshuą, czy nie. W przeszłości Deontay lubił Joshuę i na pewno by się z nim spotkał. Teraz nie jestem już tego taki pewien, ale myślę, że będzie za - powiedział Shelly Finkel, menedżer "Brązowego Bombardiera".

Reklama

To właśnie Wilder miał być początkowo wrześniowym rywalem Joshuy, ale tygodnie negocjacji z udziałem reprezentantów obu zawodników nie zakończyły się podpisaniem kontrakty. Rozmowy będą jednak kontynuowane, a nowy termin potencjalnego pojedynku to 13 kwietnia. Właśnie wtedy, również na Wembley, Joshua ma stoczyć kolejny pojedynek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama