Reklama

Reklama

Joshua daje Wilderowi czas do stycznia

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) i jego obóz dają Deontayowi Wilderowi (40-0, 39 KO) czas do stycznia na podpisanie kontraktu na walkę unifikacyjną w wadze ciężkiej.

Joshua zmierzy się 22 września z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), ale ma już też zarezerwowany kolejny termin na 13 kwietnia 2019 roku. Oba pojedynki odbędą się na stadionie Wembley w Londynie, a kibice na całym świecie mają nadzieję, że wiosną rywalem AJ-a będzie właśnie Wilder.

- Ja mam już zaklepaną datę i miejsce walki, ze swojej strony wszystko podpisałem. Pozostaje tylko czekać, aż wyschnie atrament, a kiedy to się stanie, pojedynek będzie zakontraktowany. Wilder ma czas od teraz do stycznia na złożenie swojego podpisu - powiedział Joshua.

Reklama

Eddie Hearn, promotor Anglika, podkreśla jednak, że jak na razie w kwestii wyczekiwanego pojedynku nie poczyniono żadnych postępów.

- Nie ma progresu. Oni nadal mają kontrakt, mogą go podpisać, a wtedy walka się odbędzie 13 września. To my będziemy jednak kontrolować nasze przeznaczenie. Nie wiem, jakie plany ma Wilder - stwierdził.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL