Reklama

Reklama

Johnson wysyła Gunna na emeryturę

Doświadczony Glen Johnson (53-18-2, 36 KO) nie miał większych problemów z wypunktowaniem Bobby'ego Gunna (21-6-1, 18 KO). Po ośmiu rundach sędziowie wypunktowali przewagę Jamajczyka w stosunku 80-72. Walka została rozegrana w kategorii cruiser.

Od pierwszego gongu to były mistrz świata wagi półciężkiej narzucał tempo i stanowił zaporę nie do przejścia dla dobrze znanego polskim kibicom Gunna.

"The Celtic Warrior" obudził się w drugiej fazie walki i stał się nieco aktywniejszy, jednak to Jamajczyk do samego końca dyktował warunki w ringu.

Po porażce Gunn ogłosił, że definitywnie zawiesi rękawice na kołku. Była to jego trzecia przegrana z rzędu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy