Reklama

Reklama

John Molina znokautował Iwana Redkacza na gali w Lancaster

​John Molina junior (30-7, 24 KO) po raz kolejny udowodnił, że choć może wielkim zawodnikiem nie jest, to na pewno jednym z najchętniej oglądanym. Po kolejnym thrillerze dwukrotny pretendent do mistrzowskiego pasa odprawił Iwana Redkacza (20-4-1, 16 KO) podczas walki w wadze junior średniej na gali w amerykańskim Lancaster.

Ukrainiec rzucił Amerykanina w drugiej rundzie na deski, ale ten w trzeciej odpłacił się mu tym samym. Koniec nastąpił w czwartej odsłonie. Molina junior najpierw zranił przeciwnika mocnym hakiem na korpus, dodał do tego dwa potężne sierpy i było po wszystkim.

Największy sukces w karierze zanotował z kolei Jamal James (22-1, 10 KO), który lewym sierpem zastopował w trzecim starciu faworyzowanego i twardego Diega Gabriela Chavesa (26-3-1, 22 KO) w wadze półśredniej.

Aż trzynaście miesięcy zbierał się Jessie Vargas (28-2, 10 KO) po porażce z  Mannym Pacquiao i utracie pasa WBO wagi półśredniej. Ale wrócił w dobrym stylu i zdecydowanie wypunktował Aarona Herrerę (33-8-1, 22 KO). Dawny już czempion wygrał każdą z rund, dodatkowo w szóstej posyłając oponenta na deski. Kiedy więc zabrzmiał ostatni gong, wszyscy sędziowie typowali jego wygraną w stosunku 100:89.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje