Reklama

Reklama

John Fury: Tyson ma już dość ludzi, którzy z niego kpią

​Tyson Fury znowu zaskoczył wszystkich. Angielski pięściarz stwierdził, ze po rewanżu z Władimirem Kliczką zakończy karierę. Jego ojciec podkreślił, że ta decyzja syna wcale go nie dziwi.

Fury kilka dni temu powiedział, że zaplanowana na 9 lipca walka rewanżowa z Władimirem Kliczką będzie jego ostatnią w zawodowej karierze. John Fury - ojciec mistrza świata - stwierdził, że taka decyzja syna nie jest dla niego niespodzianką.

"Tyson ma już dość pozerów i hejterów, którzy sobie z niego kpią. Możecie go nie lubić, możecie nie lubić cyganów, ale musicie docenić, co ten chłopak osiągnął w boksie. Jest na samym szczycie" - zaznaczył Fury senior.

"Osobiście nie dbam o to, czy człowiek jest biały, czarny, żółty czy różowy. Jeśli zdobywasz mistrzostwo świata, to znaczy, że należy ci się szacunek, bo ten tytuł to marzenie wielu ludzi" - dodał.

Reklama

"Nie mam żadnych wątpliwości, że Tyson w rewanżu ponownie pokona Kliczkę. Ukrainiec ma już 40 lat, cokolwiek zrobi w ringu, nie da rady pokonać mojego syna. Kliczko to wojownik, ale on sam dobrze wie, że nie odzyska tytułów" - zakończył John Fury.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy