Reklama

Reklama

Joe Smith Junior: Pokonałem Fonfarę i zszokowałem cały świat

​Joe Smith Jr sprawił ogromną sensację i znokautował w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Andrzeja Fonfarę już w pierwszej rundzie. - Zszokowałem cały świat - podkreślił po walce Amerykanin.

To była największa bokserska sensacja ostatniego weekendu. Amerykanin Joe Smith Junior (22-1, 18 KO) już w pierwszej rundzie znokautował faworyzowanego Andrzeja Fonfarę (28-4, 16 KO) i sprawił ogromną niespodziankę.

Walkę lepiej rozpoczął co prawda Fonfara, ale po kilkudziesięciu sekundach Polak przyjął potężny cios i padł na deski. Szybko zdołał się podnieść, ale jego rywal poczuł krew i szybko zakończył pojedynek.

- Dziękuję fanom na całym świecie. Siedzę w łóżku, czytam wasze wiadomości i dosłownie zacząłem się rozklejać. Cała moja ciężka praca zaczyna przynosić efekty, marzenia się spełniają - napisał na swoim Facebooku Amerykanin.

Reklama

Smith Junior podkreślił, że zamierza szybko wrócić na ring i kibice już wkrótce będą mieli okazję ponownie go oklaskiwać. - Wczoraj zrobiłem to, co Wam obiecałem: zszokowałem cały świat. Wkrótce znowu dam Wam świetne show - napisał pogromca Fonfary.

Reklama

Reklama

Reklama