Reklama

Reklama

Jennings minimalnie cięższy od Szpilki przed sobotnią walką

Artur Szpilka okazał się nieznacznie lżejszy od Bryanta Jenningsa przed sobotnią walką obu pięściarzy w Nowym Jorku. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport. Początek studia o godz. 1:30 w nocy z soboty na niedzielę.

W piątek odbyła się ceremonia ważenia przed walką Szpilki (16-0, 12 KO) z Jenningsem (17-0, 9 KO) w nowojorskiej Madison Square Garden Theater. 

Reklama

Pierwszy na wadze pojawił się Polak, wnosząc na skalę mało jak na siebie - 101,4 kilograma. Potem wyszedł uśmiechnięty i zrelaksowany Jennigs, który zanotował dokładnie 102 kilogramy.

Przypomnijmy, że pojedynek pokaże potężna stacja HBO, a podopieczny Fiodora Łapina zarobi za niego najwyższą gażę w karierze - 100 tysięcy dolarów.

W Polsce walkę pokaże Polsat Sport.

Walka "Szpili" zakontraktowana została na dziesięć rund i wzbudza wielkie emocje nie tylko wśród polskich kibiców. W serwisie Boxrec konfrontacji Szpilka - Jennings przyznano 4 na 5 możliwych gwiazdek. Tak samo oceniono atrakcyjność walki wieczoru w MSG Theatre i marcowego starcia Tomasza Adamka z Wiaczesławem Głazkowem.

Amerykańscy dziennikarze podkreślają, że obecność "Szpili" w rozpisce gali i bardzo mocny przeciwnik naszego pięściarza ma spory wpływ na zainteresowanie galą i znakomitą sprzedaż wejściówek, nie tylko wśród Polaków mieszkających w USA.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | Bryant Jennings | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje