Reklama

Reklama

Jarrell Miller znów wpadł na dopingu. "Ten facet potrzebuje pomocy"

- To chyba jakaś forma uzależnienia. On musi brać, żeby czuć się mocny psychicznie, ale oczywiście jego zachowanie jest nie do przyjęcia - mówi znany promotor Lou DiBella o trzeciej w karierze wpadce dopingowej Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Pięściarz z Brooklynu zakończy chyba karierę jako niepokonany zawodnik, za to owiany złą sławą. Bo przy takiej recydywie zostanie już chyba na dobre wykluczony ze świata boksu.

Reklama

- Tak powinno być. Jego powinno się wykluczyć na dobre z boksu, a zarazem udzielić jakiejś pomocy. Znam Jarrella od kiedy był dzieciakiem. To nie jest zły człowiek, po prostu potrzebuje pomocy. Nie zmienia to jednak faktu, że już nigdy nie powinien boksować. To nie jest normalne, co on wyprawia - dodał DiBella, który promuje Jerry'ego Forresta (26-3, 20 KO).

To właśnie Forrest miał 9 lipca spotkać się z Millerem. Teraz możliwe, że w miejsce "Big Baby" wskoczy Carlos Takam (38-5-1, 28 KO). - Pracujemy nad tym pojedynkiem - potwierdził Carl Moretti, wiceprezydent grupy Top Rank.

- Prawdopodobnie przyjmiemy taką walkę, muszę to jednak dokładnie przedyskutować z Jerrym. On nikogo nie unika, lecz Takam i Miller to przecież zupełnie inni zawodnicy. Mimo wszystko wydaje mi się, że Jerry przyjmie wyzwanie - zakończył DiBella.

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. 

Sprawdź szczegóły >>>

Dowiedz się więcej na temat: Jarrell Miller | Lou DiBella

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje