Reklama

Reklama

James Ali Bashir: Wach przegra walkę z Powietkinem

4 listopada w Kazaniu Mariusz Wach zmierzy się ze słynnym Rosjaninem Aleksandrem Powietkinem. Zdaniem znanego trenera Jamesa Ali Bashira Polak przegra tę konfrontację.

James Ali Bashir, drugi trener Władimira Kliczki, który ma też za sobą krótką współpracę z Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO), twierdzi, że Polak przegra potyczkę z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). Zaznacza jednak, że Rosjanin wcale nie będzie miał łatwego zadania.

- Ta walka będzie bardzo interesująca. Dla Mariusza, jeżeli chce mieć szansę na sukces, kluczowe będzie przygotowanie i dobór odpowiednich sparingpartnerów - powiedział Bashir.

- Mój typ? Sądzę, że to jednak Aleksander Powietkin zwycięży na punkty, ale po trudnym dla obu pojedynku. To dwaj pięściarze obdarzeni mocnym ciosem. Może być bardzo ciekawie - dodał znany szkoleniowiec.

Wach spotka się z Powietkinem 4 listopada na gali w Kazaniu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy