Reklama

Reklama

James Ali Bashir: Usyk znokautuje Głowackiego

​James Ali Bashir - trener Ukraińca Ołeksandra Usyka - jest przekonany, że jego podopieczny znokautuje Krzysztofa Głowackiego w walce, która odbędzie się 17 września w Gdańsku.

Jedyny obecnie polski mistrz świata w boksie zawodowym - Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) - już 17 września w Gdańsku zmierzy się z groźnym Ołeksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). 

Szkoleniowiec Ukraińca nie ma wątpliwości, że jego podopieczny rozstrzygnie ten pojedynek na swoją korzyść. - Spodziewam się nokautu pomiędzy siódmą a dziesiątą rundą. Usyk zatrzyma Głowackiego, ale to będzie twardy pojedynek. Nie wykluczam, że jeden i drugi po drodze padną na deski - powiedział James Ali Bashir.

- Dlaczego wygra Usyk? On jest wyjątkowy, uwierzcie mi. Na co dzień przyglądam się temu chłopakowi i widzę, że ma niesamowity potencjał - dodał.

Reklama

- Zapowiada się bardzo emocjonujący pojedynek. Nikt w Polsce nie da nam tytułu za darmo. Będziemy musieli go wyrwać, a to nie będzie łatwe, bo Głowacki jest twardy. Polak robi błędy, ale nadrabia wszystko sercem do walki - zakończył doświadczony szkoleniowiec.

Czytaj także:

Krzysztof Głowacki w szczerym wywiadzie dla Interii - kliknij tutaj!

Promotor Głowackiego o planach naszego mistrza - kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje