Reklama

Reklama

Izu Ugonoh wróci na ring w lipcu lub sierpniu

Minął miesiąc od czasu zakończonej porażką przez nokaut walki Izu Ugonoha z Amerykaninem Dominikiem Breazeale'em, w której Polak pokazał się z dobrej strony, ale przeskok w klasie rywali okazał się opłakany w skutkach. Po wypoczynku i regeneracji Izu niebawem powróci na ring w Stanach Zjednoczonych.

O kolejnej walce Ugonoha poinformował na Twitterze syn trenera Kevina Barry'ego - Taylor, który napisał, że polski pięściarz wagi ciężkiej następny pojedynek stoczy w lipcu lub sierpniu. Wprawdzie bliżej nieokreślona wciąż pozostaje konkretna data 19. zawodowej walki Izu, ale przynajmniej wiadomo, że znakomicie zbudowany pięściarz już za kilka miesięcy spróbuje zmazać plamę.

Jednocześnie Barry junior dodał, że przeciwnik Ugonoha jeszcze nie jest znany, ale niewykluczone, że rywal od razu będzie wymagający. Mało prawdopodobne, by promujący Polaka menedżer Al Haymon chciał trzymać swojego wojownika pod kloszem, a i sam 30-letni pięściarz dla swojego dobra nie powinien znów wracać do boksowania z przeciętniakami.

Reklama

Próba sił z Breazeale'em pokazała, że Ugonoh potrzebuje konfrontacji z klasowymi rywalami, by nauczyć się rozkładać siły i nadmiernie nie "podpalać", gdy przeciwnik odczuje jego cios.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje