Reklama

Reklama

Izu Ugonoh otrzymał wstępną ofertę sparingów od Powietkina

Możliwe, że w najbliższym czasie Izu Ugonoh uda się do Rosji, by wziąć udział w obozie przygotowawczym Aleksandra Powietkina do walki mistrzowskiej z Anthonym Joshuą.

O wstępnej ofercie, skierowanej do polskiego pięściarza wagi ciężkiej, poinformowali na Twitterze dwaj dziennikarze. Najpierw Przemek Garczarczyk napisał, że ekipa "Saszy" jest zainteresowana usługami Ugonoha przed wielką walką w Londynie. Następnie Piotr Jagiełło doprecyzował, że nasz zawodnik już otrzymał wstępną ofertę wyjazdu na obóz przygotowawczy. Jeśli przedstawione warunki będą odpowiadały Izu, pomoże on w przygotowaniach Rosjaninowi.

Starcie Powietkina z panującym mistrzem świata Anthonym Joshuą będzie walką wieczoru 22 września na Wembley w Londynie.

Reklama

W puli pojedynku znajdą się należące do brytyjskiego atlety pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

Ugonoh w niedługim czasie poinformuje o planach powrotu na ring. Gdańszczanin ostatnią walkę stoczył na "Narodowej Gali Boksu" w Warszawie, gdzie nadspodziewanie gładko pokonał Kameruńczyka Freda Kassiego.

AG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama