Reklama

Reklama

​Igrzyska europejskie. Karolina Koszewska pewna medalu w boksie

Karolina Koszewska (kat. 69 kg) pokonała Rosjankę Jarosławę Jakuszynę 4:1 w ćwierćfinale turnieju bokserskiego rozgrywanych w Mińsku igrzysk europejskich. Tym samym Polka zapewniła sobie medal. Jej rywalką w półfinale będzie Grainne Walsh z Irlandii.

W ćwierćfinale 57 kg wystąpi natomiast Elżbieta Wójcik. Jej rywalką będzie Niemka Sarah Scheurich. Pierwszą walkę stoczy Sandra Drabik (51 kg), która jest rozstawiona z numerem drugim i miała wolny los. Jej przeciwniczką będzie Ormianka Anush Grigorjan.

W zawodach mężczyzn, będących jednocześnie mistrzostwami Europy, z Polaków szansę na medal zachował tylko Damian Durkacz (64 kg).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama