Reklama

Reklama

Holyfield wyzwał na pojedynek braci Kliczko

Mijają lata, a Evander Holyfield wciąż pozostaje aktywny na zawodowym ringu. Były mistrz świata wagi ciężkiej marzy o odzyskaniu pozycji na tronie królewskiej kategorii wagowej i wyzywa na pojedynek braci Witalija i Władimira Kliczko.

- Bracia Kliczko wszystkim opowiadają, że mnie szanują i dlatego nie chcą mnie zbić. Ale ja walczyłem z takimi tuzami jak George Foreman i Larry Holmes - podkreśla cytowany przez "Daily Star" Holyfield, który nie obawia się siły uderzenia ukraińskich mistrzów wagi ciężkiej.

- Oni muszą wreszcie zrozumieć, że walka ze mną to okazja do zarobienia wielkich pieniędzy. Zorganizujmy ją i zobaczymy, kto jest lepszy - odgraża się 49-letni pięściarz, który najlepsze lata dawno ma za sobą, ale nie zamierza zakończyć zawodowej kariery.

Holyfield wygrał 44 z 57 zawodowych walk. W swojej bogatej w sukcesy karierze był m.in. mistrzem świata w wadze ciężkiej i junior ciężkiej, a także brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku.

Reklama

"The Real Deal" po raz ostatni pojawił się w ringu w maju ubiegłego roku. W 10 rundzie znokautował wówczas w Kopenhadze Briana Nielsena (na zdjęciu).  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje