Reklama

Reklama

Holyfield gotowy walczyć z Zimnochem za 250 tys. dolarów

Po wygranej z 48-letnim Oliverem McCallem Krzysztof Zimnoch może skrzyżować rękawice z kolejnym "dziadkiem" światowego boksu - Evanderem Holyfieldem. Jak pisze "Fakt", słynny Amerykanin chciałby za walkę w Polsce 250 tys. dolarów.

50-letni Holyfield to wielokrotny mistrz świata w wadze ciężkiej i juniorciężkiej, pogromca samego Mike'a Tysona podczas słynnej walki z 1996 roku.

Weteran światowych ringów wciąż oficjalnie nie skończył kariery, ale dziś walczy już za drobne. Jak pisze "Fakt", jesienią miałby walczyć w Polsce.

- Rozmawialiśmy z Holyfieldem. Jest gotów za odpowiednią cenę boksować u nas - powiedział gazecie promotor Tomasz Babiloński.

- Jest w świetnej formie i jego starcie z Zimnochem będzie wielkim wydarzeniem. Amerykanin w takiej scenerii, pod ziemią, jeszcze nie walczył - powiedział Babiloński o walce, która miałaby odbyć się w kopalni soli w Wieliczce.

Reklama

W sobotę Krzysztof Zimnoch pokonał jednogłośnie na punkty Olivera McCalla w walce, która odbyła się podczas gali w Legionowie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy