Reklama

Reklama

Hearn: Kliczko - Joshua to świetne zestawienie

- Jestem pełen nadziei, bo jeden, jak i drugi mają w głowach, że właśnie to będzie ich następna walka - mówi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) o możliwym starciu z Władymirem Kliczką (64-4, 53 KO).

Gdy z rewanżowej walki o mistrzostwo świata z Kliczką kolejny raz musiał wycofać się Tyson Fury (depresja, kokaina - red.), pojawiła się szansa na starcie Kliczki z Joshuą.

- Z dnia na dzień pojawiają się jakieś plotki, lecz oba obozy spodziewają się raczej, że właśnie taki pojedynek dojdzie do skutku już teraz. Chciałbym tylko trochę więcej czasu, być może uda się przełożyć to na grudzień - mówi Hearn.

- Kliczko mógłby wybrać jakieś łatwiejsze zadanie, ale trenował przez ostatni rok i naprawdę chce walczyć - mówi szef stajni Matchroom.

Reklama

W pierwotnych założeniach Joshua miał walczyć 26 listopada w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF, jednak w związku z pojawieniem się możliwości starcia z Ukraińcem wszystko może ulec zmianie.

- Spotkanie Joshuy z Kliczką to prawdopodobnie największa obecnie walka do zrobienia. To świetne zestawienie młodego lwa z wielkim mistrzem. Być może jest jeszcze trochę za wcześnie dla Anthony'ego, ale czy właśnie ten fakt nie sprawia, że pojedynek zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco? W każdym razie Anthony jest gotowy na takie wyzwanie i chce takiej walki - dodał Hearn.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje