Reklama

Reklama

Gus Curren nowym trenerem Tomasza Adamka

Tomasz Adamek ma nowego trenera. „Górala” na powrót do ringu będzie przygotowywał Amerykanin Gus Curren.

O nowym trenerze Adamka poinformowano w programie "Puncher". Gus Curren z polskim bokserem ma przylecieć do Polski po świętach wielkanocnych. W Łomnicy "Góral" będzie przygotowywać się do czerwcowej gali "Polsat Boxing Night".   

Adamaek od 2012 roku współpracował z trenerem Rogerem Bloodworthem. Teraz zastąpi go 43-letni Gus Curren, który już w wieku dziewięciu lat trenował boks. Amerykanin jest właścicielem znanego ośrodka treningowego House of Champions Boxing Club na Florydzie.

Curren do tej pory trenował m.in. byłego mistrza wagi lekkiej Steviego Johnstona. Pracował też z członkami olimpijskiej ekipy Chin. Nad ofertą Adamka długo się nie zastanawiał.

Reklama

- Nie miałem żadnych wątpliwości. Praca z tak znakomitym pięściarzem jak Adamek, to dla mnie zaszczyt. Oglądałem jego najlepsze pojedynki, wiem co sobą reprezentuje - mówił Gus Curren.

40-letni Tomasz Adamek będzie bohaterem walki wieczoru 24 czerwca na gali "Polsat Boxing Night" w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przeciwnik nie jest jeszcze znany.

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL