Reklama

Reklama

Gmitruk może sekundować Wachowi

Wobec trudnej sytuacji zatrzymanego w areszcie trenera Piotra W. skomplikowała się również sytuacja Mariusza Wacha (28-1, 15 KO), który dziś późnym wieczorem podczas gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu spotka na swojej drodze potrafiącego nokautować niemal w każdym momencie Travisa Walkera (39-12-1, 31 KO).

Wciąż nie wiadomo, co dalej z trenerem. Być może zostanie za kilka godzin wypuszczony, ale Wach może również zostać sam.

Wczoraj w trybie ekspresowym z Dzierżoniowa do Radomia przyjechał Kamil Zieliński, na co dzień pomocnik Piotra W.

Ale gotowość pomocy wyraził również Andrzej Gmitruk, który przez dłuższy okres w przeszłości stał już w narożniku Mariusza.

Panowie w pewnym momencie się poróżnili, jednak z czasem pogodzili się i zakopali dawne kłótnie za sobą.

Może więc się okazać, że dziś Wachowi znów po kilku latach sekundować będzie Gmitruk...

Reklama

W środę bokserzy Wach i Kamil Łaszczyk oraz trener Piotr W. zostali zatrzymani przez policję w drodze na konferencję prasową do Radomia.

Cała trójka spędziła noc w areszcie. Podczas kontroli w ich samochodzie znaleziono substancje odurzające, prawdopodobnie amfetaminę, w ilości około 200 gramów oraz pięć sztuk amunicji do broni krótkiej.

Wczoraj Wach i Łaszczyk wyszli z aresztu, ale trener nie został wypuszczony. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i amunicji.

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Gmitruk | Mariusz Wach | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje