Reklama

Reklama

Giennadij Gołowkin w obronie pasów z Dominikiem Wade'em

Terroryzujący wagę średnią bokser Kazach Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO) w obronie pasów federacji WBA i IBF 23 kwietnia w Inglewood spotka się z Amerykaninem Dominikiem Wade'em (18-0, 12 KO).

Potwierdził to promujący Kazacha Tom Loeffler. Pojedynek zostanie pokazany przez stację HBO.

- Wade to dobrze wyszkolony i zmotywowany pięściarz, do tego niepokonany, więc powinien być dla mnie poważnym testem - stwierdził Gołowkin.

- Jestem wdzięczny za dnia mi takiej szansy. Przez całą karierę pracowałem ciężką na właśnie takie potyczki jak ta, czuję się więc gotowy na tego typu wyzwania - dodał Wade.

Niemal na pewno tego samego wieczoru pokaże się również Roman Gonzalez (44-0, 38 KO). Jego rywalem powinien być Juan Hernandez (30-2, 21 KO), choć ta informacja potrzebuje jeszcze potwierdzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama