Reklama

Reklama

George Foreman: O walce Kliczko-Joshua będzie mówić cały świat

Słynny George Foreman, jeden z najmocniej bijących pięściarzy w historii, zaciera ręce na walkę Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).

W ostatnich tygodniach spekulowano, że dwaj mistrzowie olimpijscy zmierzą się już w grudniu, ale plany przesunięto na marzec lub kwiecień przyszłego roku. Pozwoli to obozom obu zawodników na spokojniejsze negocjacje i lepszą promocję megawalki.

"To najlepsze zestawienie - stary kontra młody, agresywny kontra bystry. Kliczko to świetny bokser. Ma dobry lewy prosty, a kiedy posiadasz ten cios, nie ma czegoś takiego, że najlepsze dni masz już za sobą. Możesz walczyć w nieskończoność. Jeśli do tej walki dojdzie, znajdzie się na pierwszych i ostatnich stronach gazet na całym świecie" - mówi "Big George".

"Są obecnie zawodnicy, którzy poradziliby sobie w każdej erze. To Deontay Wilder, oczywiście Joshua. Ci pięściarze to fenomeny" - dodaje.

Joshua przystąpi do drugiej obrony tytułu IBF w wadze ciężkiej 10 grudnia na gali w Manchesterze. Jego rywalem będzie najprawdopodobniej Amerykanin Eric Molina (25-3, 19 KO).

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Władimir Kliczko | Anthony Joshua | George Foreman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje