Reklama

Reklama

George Foreman: Joshua nie potrzebuje rewanżu z Ruizem

George Foreman, wielki mistrz sprzed lat, uważa, że Anthony Joshua (22-1, 21 KO) nie musi koniecznie iść drogą rewanżu z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO), pomimo iż ten wstępnie jest już dogadywany na koniec listopada.

- Jak każdy byłem w szoku oglądając jego porażkę z Ruizem, wierzę jednak, że Anthony wróci i będzie jeszcze lepszy niż wcześniej. Ale powrót po takiej porażce to cały proces. Kiedy jesteś mistrzem świata i przegrywasz, tracisz coś więcej niż tylko pasy. Tracisz cząstkę siebie. Potem musisz to coś znów odnaleźć. Joshua nie może zniknąć i unikać mediów. Po jakimś czasie złość sportowa wróci, jak również cała energia - mówi "Big George".

- Nie naciskałbym na rewanż za wszelką cenę. Wątpię, by Joshua naprawdę potrzebował tego rewanżu już teraz. On nie potrzebuje Ruiza, bo to bardziej Ruiz potrzebuje jego. Anthony nie powinien się spieszyć, tylko zacząć wszystko od nowa. Skoro ja mogłem odzyskać tytuł mistrzowski dwadzieścia lat po porażce z Alim, to Joshua w ciągu dwóch lat również odzyska swoje pasy. To świetny zawodnik i przed nim wciąż wielka przyszłość - dodał Foreman.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje