Reklama

Reklama

Fury vs Wilder. Przetarg znów odwołany. Porozumienie blisko

​Federacja World Boxing Council już po raz drugi przełożyła przetarg na organizację rewanżu pomiędzy Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) a Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO).

Obozy pięściarzy są już bardzo blisko porozumienia, dlatego władze WBC pozwoliły im dalej negocjować. W pierwszym pojedynku na początku grudnia sędziowie orzekli remis, tak więc tytuł pozostał przy "Brązowym Bombardierze".

Pretendent dogadał się już podobno co do warunków finansowych i za rewanż ma dostać aż 20 milionów funtów. Prawdopodobną datą jest 18 maja i ring w Nowym Jorku.

- Dostałem informację, że obie strony są już naprawdę blisko porozumienia - poinformował Mauricio Sulaiman, prezydent WBC.

- Sprawy nieco się opóźniają, ale nie ma większych problemów. Mam nadzieję, że na przełomie tego tygodnia wszystko już dopniemy - komentuje Shelly Finkel, menadżer Wildera.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy